¾ Bilgi Köşesi
* DOMAIN (Alan Adı)
* Hosting (Barındırma)
* Bilgisayar Bakımı
* Muhasebe Programı
* İnternet Sitesi

 

¾ Hizmetlerimiz
* Paket Çözümler
* İnternet Hizmetleri
* Donanım Bakım/Destek

 

¾ İnteraktör
* Nedir ?
* Nerelerde kullanılır ?
* Kullanım Şekli.

 

¾ İletra
* Nedir ?
* Nerelerde Kullanılır ?
* Faydaları Nelerdir ?

 

¾ Özel Yazılım ve Uygulamalar
* Nedir ?
* Faydaları Nelerdir ?
 

 

¾ Referansalr
* İnternet Referansları
* Mikro Referansları

 

¾ Linkler
* İnternet Sitesi Tasarımı

 

Müşteri Girişi
Kodu
Şifre
   

 


 
 

 

::::: CENK BİLGİSAYAR :::::

Muhasebe Programı

 

1999 yılından beri Mikro Yetkili Satıcısı olarak firmalarımızın muhasebe yazılım ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Geçerliliğini ve güvenilirliğini kanıtlamış olan “Mikro Yazılım“ ürünlerinin aktif olarak tanıtım, pazarlama ve satış faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Uygun programların seçimi, programların verimli kullanılması konularında danışmanlık ve destek hizmetlerimiz

Mikro Muhasebe Yazılım Ürünleri

Genel Bilgi

Mikro Muhasebe ürünleri, adları, genel olarak özellikleri...... 

Ekonomik Seri

Küçük işletmelere yönelik hazırlanmış Standart Seri Ekonomik paketlerimiz ile; firmanızın tüm ticari işlemlerini stoktan muhasebeye, satın almadan satış, finans ve üretime kadar güvenle takip edebileceksiniz. Tamamen Windows mimarisine göre tasarlanan Standart Seri Ekonomik paketlerimiz, kolay anlaşılır ve kolay kullanılır olması ile gerçek bir kullanıcı dostudur.


Hesapçı

KÜÇÜK İŞLETMELER İÇİN TİCARİ OTOMASYON PAKETİ
( Stok + Cari + Fatura + Çek + Senet + Muhasebe )

 

Ekonomik, pratik, becerikli. Hesapçı 9 tam sizin için. Hesapçı 9, ticari yazılımlar. Hesapçı 9 ile, 1000 stok ve 1000 cari kart açılabilir. Tek bilgisayarda çalışan program ihtiyaçlar artıkça kolaylıkla yükseltilebilir.


Miknom
SADELEŞTİRİLMİŞ TİCARİ OTOMASYON PAKETİ
( Stok + Hizmet + Satınalma + Satış + Finans + Muhasebe )

 

MİKNOM 9 stok, hizmet, satın alma, satış, finans ve muhasebe modüllerini içeren tam bir otomasyon paketidir. Sadece tek bilgisayarda çalışan MİKNOM 9, bu özelliği ile network üzerinde çok kullanıcılı sitemlere ihtiyaç duymayan işletmeler için en ekonomik ve gelişmiş otomasyon seçeneği.

Windows mimarisi ile inşa edilen MİKNOM 9 işletmelere; gelişmeye açık özellikler, diğer Windows ve Excel, Word gibi MS Office araçları ile uyum, entegrasyon özelliği ve gelişmiş teknoloji araçlarını kullanmanın rahatlığını sunuyor.

Ağaç tipi menü yapısı, kolay kullanım özellikleri gelişmiş yardım seçenekleri ise MİKNOM 9’un özelliklerinden yalnızca bir kaçı.


Miktop
SADELEŞTİRİLMİŞ TİCARİ OTOMASYON PAKETİ
( Stok + Hizmet + Satınalma + Satış + Finans )

 

MİKTOP 9 Sadeleştirilmiş Ticari Otomasyon Paketi, firmanızın tüm ticari işlemlerini kusursuz bir biçimde yürütmeniz için tasarlanmış bir programdır.

MİKTOP 9 gelişmiş bir ticari otomasyon olmanın yanı sıra, tek bilgisayarda çalıştığından fiyat avantajı ile bir ticari yazılımı ilk kez kullanan ya da ihtiyaçları sınırlı işletmeler için ideal bir çözüm.

Tamamen Windows uyumlu MİKTOP 9 ile pek çok MS Office araçlarını da kolaylıkla kullanabileceksiniz. Ürettiğiniz raporları hiçbir ek işlem yapmadan kolaylıkla Excel ya da Word formatına çevirebilecek, bunları kendi istediğiniz biçimde değişik raporlar alabileceksiniz.

MİKTOP 9 kolay anlaşılır, kolay kullanılır olması ile gerçek bir kullanıcı dostudur. Programın tüm alanlarından ulaşabileceğiniz yardım menüleri ile ihtiyaç duyduğunuz zaman program içinden yardım alabileceksiniz.


Minimal
SADELEŞTİRİLMİŞ ÜRETİM OTOMASYON PAKETİ
( Stok + Hizmet + Satınalma + Satış + Finans + Muhasebe + Üretim )

 

Sadeleştirilmiş Ticari Yönetim Otomasyonu MİNİMAL 9, imalattan muhasebeye kadar tam entegrasyon özelliği ile network ortamında çalışmayan tek kullanıcılı işletmeler için geliştirilmiş özel bir çözümdür. MİNİMAL 9, bir ticari yazılımı ilk kez kullanan ya da ihtiyaçları sınırlı üretim yapan işletmeler için ideal bir çözüm oluşturur.

Yalnızca tek bilgisayarda kullanılan MİNİMAL 9, işletmeler için küçük yatırım maliyeti sunar. Tamamen Windows mimarisi ile üretilmesi nedeniyle MS Office programları ile uyumlu çalışan MİNİMAL 9, gerçek bir kullanıcı dostu.

Ağaç tipi menü yapısı, programın tüm alanlarından ulaşılabilen yardımlar, kişiselleştirilebilir özellikler ise MİNİMAL 9’un diğer özelliklerinden yalnızca bir kaçı.


Öneriler

Almayı düşündüğünüz muhasebe programı için piyasa araştırması yapmalısınız. İşletmenizin ölçeğine, yakın ve uzak gelecekteki büyüme ve gelişme potansiyelinize uygun program seçmelisiniz. Örn: İleride kaç kullanıcı bu programı kullanacak yada 1 yıl içinde muhasebe departmanında personel sayısı artabilir ve bu gibi... Sizinle aynı faaliyet alanı içinde bulunan firmalar, muhasebeciniz ile sorularınızı paylaşmalısınız. İhtiyacınızı karşılacayacak program satıcılarına ürünleri ve özellikleri ile ilgili sorular yöneltmelisiniz. Bu bilgileri eğitim avantajları, fiyat/performans, kullanım kolaylığı ve verilecek destek kriterlerine göre değerlendirmeniz sizi doğru çözümlere götürecektir. 

Çözümler 

CENK BİLGİSAYAR olarak ; ihtiyaçlarınızın tespit edilmesi ve ” Yetkili Satıcısı “ olduğumuz Mikro Ürünlerinin Tanıtımı ve sizin için uygun olan ürünler konusunda bilgilendiririz. Size sunacağımız “Program Demoları” sayesinde programların nasıl çalıştığını bizzat görme şansınız olacak. Böylece kararlarınızı çok daha sağlıklı verebilmiş olacaksınız. 

Mikro Eğitim

Genel Bilgi

Yeni bir “Mikro” ürünü satın aldığınızda, ürünün versiyonuna göre eğitim hakkınız vardır. Mikro Muhasebe Programlarının eğitimleri bizzat “Yetkili Satıcısı” tarafından verilmektedir. 

Öneriler

Bir muhasebe programı satın aldığınızda kazanmış olduğunuz eğitim hakkını iyi değerlendirmelisiniz. Eğitim zamanı ve eğitim verilecek departman ve kişilerin belirlenmesi zaman kazanmanızı sağlayacaktır. Eğitimlerde öğrenmiş olduğunuz bilgileri uygulamayı ihmal etmemelisiniz. Sürekli uygulamalar el alışkanlığınızı arttıracak ve daha hızlı öğrenmenizi sağlayacaktır. Bu ise programınızı daha verimli ve doğru kullanmız demektir. 

Çözümler

CENK BİLGİSAYAR olarak mikro

Mikro Bakım / Destek

Cihazlarınız bakıma ihtiyaç duyduğu gibi kullanmış olduğunuz programlarında bakıma ihtiyaçları vardır. 

Genel Bilgi

Bir firma için muhasebe kayıtları işletme için hayati bir öneme sahiptir. Kullanmış olduğunuz program ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda riske girmemelisiniz. Çözüm için mail, telefon ile destek alabilirsiniz. Daha karmaşık çözüm gerektiren durumlar için teknik destek ihtiyacı hissettiğinizde iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. 

Öneriler

Programlarınızı size öğretildiği gibi kullnamalısınız. Program ayarlarınızı ile gerekmedikçe ve ne yaptığınızdan emin olmadıkça değiştirmemelisiniz. Bilgisayarlarınızı genel kullanım kaideleri içinde kullanmaya özen gösterin. Gereksiz programlar kurmayın, kuruyorsanız doğru şekilde kaldırın. Aksi durumlar sizin için hoş olmayan süprizler doğurabilir. Bunlara ek olarak ; ani elektrik kesintileri ya da bilgisayarlarınıza virüs bulaşması durumlarında kayıtlarınız risk altına girebilir. 

Çözümler

Bu ve daha farklı risklerin neler olduğunu öğrenin. Riskleri en aza indirmek için gerekli öneriler isteyin. Bu gibi durumlar ile karşılaştığınızda neler yapmanız gerektiği hakkında bilgi alın. Eğer benzer olumsuz bir durumla zaten karşılaşmışsanız satıcınız ile hemen temasa geçin. Örneğin; küçük güçte olsa dahi bir UPS ( Kesintisiz Güç Kaynağı ) temin edin. Bu sizi ani elektrik kesintilerinden koruyacak size minumum 5-10 Dk. kazandıracaktır. Etkili bir virüs programına sahip olun. Virüs programınızı sık sık güncelleyin. Böylece en son çıkan virüslere karşı bilgisayarınızı güçlendirmiş ve içindeki değerli bilgilerinizi daha fazla korumuş olursunuz. 

Web Tabanlı Muhasebe Entegrasyonu

Genel Bilgi

Muhasebe bilgilerinizi ancak programınızın yüklü olduğu bilgisayarınızda görebilirsiniz. Genellikle bu işyerinizdeki bilgisayarınızdır. Farklı bir yerde bulunduğunuzda bu bilgilere ulaşmanız güçtür. Ya departmanınızdaki kişiyi mesai saatlerinizde arayacaksınız, ya da bilgiye ertesi gün ulaşacaksınız. 

Öneriler

Bu tür çözümlerin herşeyden önce güvenlik koşullarını sağladığından emin olmalısınız. Kullanmış olduğunuz muhasebe programının böyle bir esnekliğer sahip olup olmadığını öğrenmelisiniz. Unutmayın bugün için ihtiyaç duymasanız bile yakın bir gelecekte ihtiyaç duyabilirsiniz. Teknolojinin, rekabetin acımasız ve hızlı olduğu günümüz iş dünyasında farklı yetenekler kazanmak sizi bir adım öne geçirebilir. (Örneğin bir fuarda olduğunuzu düşünün. Müşteriniz size bir sipariş verecek. Fakat stok durumunuzu hemen bilmeniz satışı yakalamanızı sağlayacak. Böyle bir durumda stoklarınızı öğrenmeniz size ne kadar avantaj sağlayabilir ? Unutmayın farklılıklar büyük avantajlar sağlar! )

Bu konuda size satıcınız ya da benzer uygulamalarda tecrübe sahibi olmuş kişi / firmalar yardımcı olabilir. Bir önemli husus da böyle bir çözümün sunulabilmesinin yanında ekonomik olması çok önemli. 

Çözümler

Muhasebe bilgilerinize her yerde ulaşabilmek için 2. bilgisayarınızın olması ( Ev, Taşınabilir Bilgisayar vs. ) ve internet imkanlarına sahip olmanız altyapı için yeterli sayılır. Eğer muhasebe programınız böyle bir esnekliğe sahip ise ihtiyaca göre hazırlanacak ek bir program sayesinde 2 bilgisayar birbirini görecektir. Size verilecek şifre, kullanıcı adı gibi bilgilerinizi girebileceğiniz bir ekrandan muhasebe bilgilerinizi görebilirsiniz. Daha sonra size verilmiş şifreyi değiştirmeyi unutmamalısınız. 

Web tabanlı muhasebe entegrasyonu konusunda merak ettiklerinizi, üretilebilecek birçok farklı çözümler konusunda da da bizden bilgi alabilirsiniz.

Cenk Bilgisayar © 2024 Tüm Hakları Saklıdır

bilgisayar mikro program yazılım logo eta link cpm master vga hdd disk anakart kart elektronik proje interaktör iletra web internet mobilya müşteri ilişki ilişkiler dombili klasör mouse pc klavye hazır kod modem ADSL makro mikro telefon ekran monitör excel word microsoft intel makrosoft mintel fatura çek senet kitap 2000 2003 xp vista Küçük işletmelere yönelik hazırlanmış Standart Seri Ekonomik paketlerimiz ile; firmanızın tüm ticari işlemlerini stoktan muhasebeye, satın almadan satış, finans ve üretime kadar güvenle takip edebileceksiniz. Tamamen Windows mimarisine göre tasarlanan Standart Seri Ekonomik paketlerimiz, kolay anlaşılır ve kolay kullanılır olması ile gerçek bir kullanıcı dostudur