¾ Bilgi Köşesi
* DOMAIN (Alan Adı)
* Hosting (Barındırma)
* Bilgisayar Bakımı
* Muhasebe Programı
* İnternet Sitesi

 

¾ Hizmetlerimiz
* Paket Çözümler
* İnternet Hizmetleri
* Donanım Bakım/Destek

 

¾ İnteraktör
* Nedir ?
* Nerelerde kullanılır ?
* Kullanım Şekli.

 

¾ İletra
* Nedir ?
* Nerelerde Kullanılır ?
* Faydaları Nelerdir ?

 

¾ Özel Yazılım ve Uygulamalar
* Nedir ?
* Faydaları Nelerdir ?
 

 

¾ Referansalr
* İnternet Referansları
* Mikro Referansları

 

¾ Linkler
* İnternet Sitesi Tasarımı

 

Müşteri Girişi
Kodu
Şifre
   

 


 
 

 

::::: CENK BİLGİSAYAR :::::

Bilgisayar Bakım Hizmetleri

 

Bilgisayar Satış

Alırken

Kullanırken

Servis Hizmetleri

Servis Hizmetleri

Çalışmayan ya da çalışmasında aksaklıklar görülen bilgisayar sorunlarının tespit edilmesini, sorunlarının çözülmesini ve aksamadan çalışmasını sağlamaya yönelik hizmetlerdir.

Yerinde Teknik Destek

Müşterilerin adresinde yapılan ; sorun tespiti veya sorunun giderilmesine yönelik çözüm uygulamalarının kapsar.

Serviste Teknik Destek

Müşterilerin ; sorunlu cihazlarına tespitin veya sorunun giderilmesine yönelik değerlendirme ve çözüm uygulamalarının bilgisayar firmasının kendi servis merkezinde yapılmasını kapsar.

Bilgisayar Bakım Anlaşmaları

Genel Bilgi

Bakım Anlaşmaları ; müşterilerin bilgisayarlarına peryodik olarak fiziksel bakım ve kontrolleri kapsar. Genellikler 1 yıllık hizmet süresini kapsar. Bakım peryotları 3 ayda 1 gerçekleştirilir. Cihazların kullanıldıkları ortamlardan kaynaklanan, cihazların çalışmasını etkileyen ya da görüntüsünü bozan toz,kir,koku gibi etmenlerin ortadan kaldırılmasına yönelik çalışmalardır. Cihazın sağlıklı çalışması veya göze hoş görünmeyen durumların en az düzeye indirilmesi ya da ortadan kaldırılması için periyodik bakım gerekli ve faydalıdır. 

Öneri

Bilgisayarlarınızın bakımının yapılması çok önemlidir.Bakım hizmetini işini bilen, bu konuda uzmanlaşmış ve deneyime sahip firmalarca yapılması gereklidir. Seçeceğiniz bilgisayar firmasının referansalarını öğrenmeniz ve ne gibi işlemler yapıldığını öğrenmeniz önemlidir.Böylece doğru bir firmayı seçme şansınız daha da artacaktır. Sonuçta firmanız için önemli olan bilgilerin güvenli kalmasını sağlayacak kişiler de güvenilir olmalıdır.Ek önerimiz ise sadece bakım anlaşması yapmak yerine “Destek” alabileceğiniz bir anlaşma yapmanızdır. 

Çözümler

Cenk Bilgisayar olarak firmalara makul mesafelerde Bakım-Destek çözümleri üretmekteyiz.

Bilgisayar Bakım-Destek Anlaşmaları

Genel Bilgi

Bakım - Destek Anlaşmaları ; peryodik bakım ve kontrol hizmetlerine ek olarak oluşan sorunlara müdahale etmeyi ve sorunları gidermeyi kapsar. Bilgisayarların “Yerinde Teknik Destek” servis ücreti ile ücretlendirilmediği için ekonomik bir çözümdür. 1 yıllık hizmet süresini kapsar. Bakım peryotları 3 ayda 1 gerçekleştirilir. Sorun oluşması durumunda verilen hizmet için ek bir ücret alınmaz. 

Öneri

Servis ücretlerinin PC başına 35 $-50$ olduğu piyasada güvenilir bilgisayar firmaları ile bu tür anlaşmalar yapmanız son derece akılcıdır. Böylece bilgisayar sistemlerinizi fiziksel olarak koruma altına altına almış olduğunuz gibi, yaşadığınız sorunlarda firmanızı arayıp çözüm isteyebilirsiniz. Anlaşmanızın kapsamında olan destek ve hizmetleri ek bir ücret ödemeden almış olursunuz. 

Çözümler

Cenk Bilgisayar olarak firmalara makul mesafelerde Bakım-Destek çözümleri üretmekteyiz.

Cenk Bilgisayar © 2024 Tüm Hakları Saklıdır

bilgisayar mikro program yazılım logo eta link cpm master vga hdd disk anakart kart elektronik proje interaktör iletra web internet mobilya müşteri ilişki ilişkiler dombili klasör mouse pc klavye hazır kod modem ADSL makro mikro telefon ekran monitör excel word microsoft intel makrosoft mintel fatura çek senet kitap 2000 2003 xp vista Küçük işletmelere yönelik hazırlanmış Standart Seri Ekonomik paketlerimiz ile; firmanızın tüm ticari işlemlerini stoktan muhasebeye, satın almadan satış, finans ve üretime kadar güvenle takip edebileceksiniz. Tamamen Windows mimarisine göre tasarlanan Standart Seri Ekonomik paketlerimiz, kolay anlaşılır ve kolay kullanılır olması ile gerçek bir kullanıcı dostudur