¾ Bilgi Köşesi
* DOMAIN (Alan Adı)
* Hosting (Barındırma)
* Bilgisayar Bakımı
* Muhasebe Programı
* İnternet Sitesi

 

¾ Hizmetlerimiz
* Paket Çözümler
* İnternet Hizmetleri
* Donanım Bakım/Destek

 

¾ İnteraktör
* Nedir ?
* Nerelerde kullanılır ?
* Kullanım Şekli.

 

¾ İletra
* Nedir ?
* Nerelerde Kullanılır ?
* Faydaları Nelerdir ?

 

¾ Özel Yazılım ve Uygulamalar
* Nedir ?
* Faydaları Nelerdir ?
 

 

¾ Referansalr
* İnternet Referansları
* Mikro Referansları

 

¾ Linkler
* İnternet Sitesi Tasarımı

 

Müşteri Girişi
Kodu
Şifre
   

 


 
 

 

::::: CENK BİLGİSAYAR :::::

Hosting (Barındırma)

 

Computer ServerBarındırma hizmeti sitenizin verimli çalışması açısından önemli bir hizmettir. Her evde oturmayı düşünmediğiniz gibi her barındırma alanında da sitelerinizin yayınını yapmamanız gerekmektedir. Bu hizmeti yetkisiz yerlenden almak hizmetinizin kesintiye uğramasına neden olabilir. Türkiye'deki kanunlar çerçevesinde yetki belgesi almadan bu hizmeti veren yerlerin hizmetleri durdurulmaktadır. Firmamızın Telekominikasyon Kurumun'dan Yetki Belgesi bulunmaktadır.

 

Yetki Belge No : 1165

 

Barındırma alanları büyüklük ve kullanılan komponenetlere göre fiyat farklılıkları içermektedir. Ödemeler yıllık olarak alınır.

Cenk Bilgisayar © 2024 Tüm Hakları Saklıdır

bilgisayar mikro program yazılım logo eta link cpm master vga hdd disk anakart kart elektronik proje interaktör iletra web internet mobilya müşteri ilişki ilişkiler dombili klasör mouse pc klavye hazır kod modem ADSL makro mikro telefon ekran monitör excel word microsoft intel makrosoft mintel fatura çek senet kitap 2000 2003 xp vista Küçük işletmelere yönelik hazırlanmış Standart Seri Ekonomik paketlerimiz ile; firmanızın tüm ticari işlemlerini stoktan muhasebeye, satın almadan satış, finans ve üretime kadar güvenle takip edebileceksiniz. Tamamen Windows mimarisine göre tasarlanan Standart Seri Ekonomik paketlerimiz, kolay anlaşılır ve kolay kullanılır olması ile gerçek bir kullanıcı dostudur