¾ Bilgi Köşesi
* DOMAIN (Alan Adı)
* Hosting (Barındırma)
* Bilgisayar Bakımı
* Muhasebe Programı
* İnternet Sitesi

 

¾ Hizmetlerimiz
* Paket Çözümler
* İnternet Hizmetleri
* Donanım Bakım/Destek

 

¾ İnteraktör
* Nedir ?
* Nerelerde kullanılır ?
* Kullanım Şekli.

 

¾ İletra
* Nedir ?
* Nerelerde Kullanılır ?
* Faydaları Nelerdir ?

 

¾ Özel Yazılım ve Uygulamalar
* Nedir ?
* Faydaları Nelerdir ?
 

 

¾ Referansalr
* İnternet Referansları
* Mikro Referansları

 

¾ Linkler
* İnternet Sitesi Tasarımı

 

Müşteri Girişi
Kodu
Şifre
   

 


 
 

 

::::: CENK BİLGİSAYAR :::::

İnternet Sitesi

 

Genel Bilgi

Önemi her geçen gün artan internetin belki de en önemli imkanlarından bir tanesi de “Web Siteleri” dir. Yaygın kullanımı tanıtım amacına hizmet ile başlayan “Web Siteleri” günümüzde çok farklı işlevleri de üstlenmiştir. Tanıtım dışında, reklam ve pazarlama amaçlarına hizmet edebiliyorlar. Ofisler işlerini de internet web siteleri aracılığı ile internnete aktarabiliyorlar.Böylece iş takibini mekan ve zaman kısıtlaması olmadan da gerçekleştirebiliyorlar. Yaygın bir kullanımda web siteleri aracılığı ile son kullanıcılara satış yapılabilen “On-Line Mağazalar”... Bu mağazalar sayesinde firmalar ürünlerinin satışını web sitesi aracılığı ile gerçekleştirebiliryor.

Öneri

  • Firmanızı tanıtmaya ihtiyacınız var mı? 

  • Ekonomik bir çözüm sizin için önemli mi ? 

  • 7 Gün x 24 Saat ve mekan sınırlaması olmadan firmanızı, ürünleriniz ve hizmetlerinizi tanıtmak hatta satabilmek sizin için önemli mi ?

 Eğer bu sorulardan en az bir tanesine evet diyorsanız o zaman sizin bir “İnternet Sitesi” ne ihtiyacınız var demektir.

Piyasada size çözüm üretecek farklı firmalar bulunmaktadır. Gerek özel çözümler, gerekse belirli şablonlar kullanılarak hazırlanmış internet siteleri ile karşılaşabilirsiniz. 

Yalnız dikkat etmeniz gereken birkaç husustan bahsetmek istiyoruz; öncelikle itiyacınızı doğru belirleyebilmenize yardımcı olacak kişi ve firmaları seçmelisiniz. Böylece ilk adımınızı doğru atarak bu işe başlamış olursunuz.Sonraki adımlar doğru yönlendirmeler ile kendiliğinden sağlıklı bir şekilde gelecektir. 

Çözümler

Cenk Bilgisayar olarak; her türden kuruluş, orta ve küçük ölçekli işletmelere web tasarım çözümleri sunuyoruz

Standart Web Tasarım

Genel olarak; firmanın faaliyetlerini, ürünlerini, hizmetlerini, referanslarını, hedeflerini ve iletişim bilgilerini içeren tasarımlardır. Gayret daha çok doğrudan firmanın kendisini ifade etmesine yöneliktir. Spesifik tasarımlarda olduğu gibi görsellik ve işlevsellik detayı yoğun değildir. Firmalar için hızlı ve ekonomik bir çözümdür.

Spesifik Web Tasarım

Web Sitesinde; tanıtım, reklam ve pazarlama amaçlarına hizmet edecek işlevlere ek olarak; profesyonel kriterler çerçevesinde görsel açıdan zenginleştirilmiş tasarımlardır. Ürünler, hizmetler, hedef kitlenin algısı, ihtiyaç ve zevkleri vs. tasarım aşamalarında büyük önem arz etmektedir. 

Görsel-Yoğun Tasarımlar

Grafik tasarımın ve hareketli görüntülerin yoğun olduğu tasarımlardır. Yoğun grafik çalışması gerektirir.

İşlev-Yoğun Tasarımlar

Sitede bulunması arzu edilen işlevlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Görsel tasarımlardan farklı olarak özel “Programcılık” hizmeti gerektirir. Örneğin; bir dekorasyon sitesinde ziyaretçilerin değişik menüler sayesinde dekorasyon tasarımlarını gerçekleştirebilmesi gibi.. Komplike bir yapının söz konusu olması sebebi ile titiz bir çalışma gerektirir. 

E-Ticaret Uygulamaları

E-Ticaret; her türlü mal ve hizmetin internet ortamındaki arz-talep çabalarının sonucudur. Çeşitli kısıtların ( zaman, mekan, iletişim vs..) en aza indirilmesine ve bu kısıtlamaların iş hacmini daraltıcı faktörlerini büyük ölçüde ortadan kaldıran bir uygulamadır. Örneğin; bir mağaza kapalı olduğu için geceyarısı satış yapamazken, başka bir mağazanın internet sitesinden sipariş alıp satış yapabilmesi gibi.

Bu sebeb ile önemi dünyada gün geçtikçe artmaktadır. Firmalar için sürekli e-ticaret uygulamaları geliştirilmektedir. Ticari anlamda pazarlama, satış ve iletişim faaliyetlerini normal mesai saati kısıtlamasından 24 saat sürekli hizmete dönüştürebilmektedir. 

Cenk Bilgisayar olarak bu konuda müşterilerimize; Spesifik ve Standart çözümler sunmaktayız.

 Portal Tasarımlar

Aynı çatı altında birçok firmanın bulunmasını, çok çeşitli mal ve hizmetlerin satışına uygun yada ziyaretçilere bilgi akışına uygun bir alt-yapı arzu ediyorsanız sizin için “Portal Tasarım” ihtiyacı söz konusudur. Bu tarz tasarımlar detaylı çalışma ve uzmanlık gerektirir. “Portal Tasarım “ konusunda Cenk Bilgisayar olarak bizlere danışabilir, daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Admin Tasarımı

Bir internet siteniz varsa, sitenizden memnunsanız, fakat sitenizde belirli zamanlarda kendiniz değişiklikler yapmak istiyorsanız 2 çözüm sizi bekliyor. 1. Sitenizin güncellemesini gerçekleştirmek için site tasarımcınız ile temasa geçmeniz ve güncelleme ücreti ödemeniz gerekiyor.Zaman içinde her güncelleme için bu ücreti ödemeniz gerekiyor. 2. çözüm ise yeni bir site yaptırmak durumunda kalmanız.

Fakat Cenk Bilgisayar olarak biz de 3. bir çözüm öneriyoruz. Mevcut bir internet sitesi olan ve sitesinden memnun olup, sadece site içeriğinde değişiklikler ve güncellemeler yapmak isteyen firmalara "Admin (Yönetici) Tasarımı" hizmetimizi sunuyoruz. Kendinizin girebileceği özel bir şifreli bölüm ile sitenizi kendiniz, kimseye ihtiyaç kalmadan yönetebilmenize, değişiklikler yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Cenk Bilgisayar © 2024 Tüm Hakları Saklıdır

bilgisayar mikro program yazılım logo eta link cpm master vga hdd disk anakart kart elektronik proje interaktör iletra web internet mobilya müşteri ilişki ilişkiler dombili klasör mouse pc klavye hazır kod modem ADSL makro mikro telefon ekran monitör excel word microsoft intel makrosoft mintel fatura çek senet kitap 2000 2003 xp vista Küçük işletmelere yönelik hazırlanmış Standart Seri Ekonomik paketlerimiz ile; firmanızın tüm ticari işlemlerini stoktan muhasebeye, satın almadan satış, finans ve üretime kadar güvenle takip edebileceksiniz. Tamamen Windows mimarisine göre tasarlanan Standart Seri Ekonomik paketlerimiz, kolay anlaşılır ve kolay kullanılır olması ile gerçek bir kullanıcı dostudur