¾ Bilgi Köşesi
* DOMAIN (Alan Adı)
* Hosting (Barındırma)
* Bilgisayar Bakımı
* Muhasebe Programı
* İnternet Sitesi

 

¾ Hizmetlerimiz
* Paket Çözümler
* İnternet Hizmetleri
* Donanım Bakım/Destek

 

¾ İnteraktör
* Nedir ?
* Nerelerde kullanılır ?
* Kullanım Şekli.

 

¾ İletra
* Nedir ?
* Nerelerde Kullanılır ?
* Faydaları Nelerdir ?

 

¾ Özel Yazılım ve Uygulamalar
* Nedir ?
* Faydaları Nelerdir ?
 

 

¾ Referansalr
* İnternet Referansları
* Mikro Referansları

 

¾ Linkler
* İnternet Sitesi Tasarımı

 

Müşteri Girişi
Kodu
Şifre
   

 


 
 

 

::::: CENK BİLGİSAYAR :::::

DOMAIN (Alan Adı)

 

Alan adını, internet üzerinden sizi betimleyen bir isim olarak düşünebiliriz. Bu isim vasıtası ile ziyaretçiler sizin sayfalarınızı dolaşıp hakkınızda bilgi edinebilirler. İnternet ortamında kendinizi duyurmanın ilk adımı "Domain Name" yani internet adınızdır. Ziyaretçiler internet ortamında sizi belirleyeceğiniz bu adres ile bulacaktır.

 

Alan adları kiralama sistemi ile çalışan bir unsurdur. Her sene bu ismin ödemesinin yapılıp uzatılması gerekmektedir. Siz alan adının kirasını ödediğiniz sürece bu alan adına sahip olursunuz.

 

Domain alımı konusunda danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

 

 

DOMAIN Kontrol

DOMAIN Kontrol

www. 
 .com  .biz  .co.uk  .tv
 .net  .info  .org.uk  .fm
 .org .us  .me.uk

Yukarıdaki bölüme bir alan adı girerek, o alan adının kayıt bilgilerini görebilirsiniz. Bu bölüm ICANN veritabanını kullanmaktadır ve eşzamanlı (reel-time) olarak çalışmaktadır. sitesinde almış olduğunuz bir domain kayıt işlemi bittiği anda bu bölümde gözükecektir. Aradıgınız isim sizden 5 dakika önce tescil edilmiş ise buradan müsait değil şeklinde görebileceksiniz. Yalnız unutmayın, whois bilgisi gözükmesi, domainin mutlaka aktif olduğu anlamına gelmez. Yeni yapılan bir kayıt 10-24 saat arasında çalışır durumda olacaktır.

Cenk Bilgisayar © 2024 Tüm Hakları Saklıdır

bilgisayar mikro program yazılım logo eta link cpm master vga hdd disk anakart kart elektronik proje interaktör iletra web internet mobilya müşteri ilişki ilişkiler dombili klasör mouse pc klavye hazır kod modem ADSL makro mikro telefon ekran monitör excel word microsoft intel makrosoft mintel fatura çek senet kitap 2000 2003 xp vista Küçük işletmelere yönelik hazırlanmış Standart Seri Ekonomik paketlerimiz ile; firmanızın tüm ticari işlemlerini stoktan muhasebeye, satın almadan satış, finans ve üretime kadar güvenle takip edebileceksiniz. Tamamen Windows mimarisine göre tasarlanan Standart Seri Ekonomik paketlerimiz, kolay anlaşılır ve kolay kullanılır olması ile gerçek bir kullanıcı dostudur